Projectupdate Hekerbeek

Carlene Meertens 18-12-2024 12 keer bekeken 0 reacties

Na de bewonersavond in april hebben we niet stilgezeten.

Tijdens die bijeenkomst hebben we onze plannen voor de Hekerbeek gepresenteerd en we zijn nu druk bezig met de voorbereidingen om deze plannen te realiseren.

De afgelopen periode hebben we verschillende onderzoeken uitgevoerd, zoals naar archeologie en flora en fauna. Deze onderzoeken zijn belangrijk voor de vergunningaanvragen die we in het voorjaar van 2025 gaan indienen. Tegelijkertijd bereiden we de aanbesteding van de werkzaamheden voor.

We verwachten in de zomer van 2025 te kunnen starten met de uitvoering. Dit blijft ons belangrijkste doel en we houden u uiteraard op de hoogte van de voortgang.

Namens ons team wensen we u fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar!

Over Met elkaar

Samen met elkaar zetten we ons graag in voor voor veilige dijken, droge voeten, schoon water en voldoende water. Hier lees je over projecten bij jou in de buurt en kun je meewerken aan oplossingen die Limburg waterbestendig maken. Lees meer >

 

 

 

 

Cookie-instellingen