8. Iedereen moet bijdragen

Stelling 8: De overheid kan niet alle risico’s op wateroverlast wegnemen, dus ik kan zelf ook iets doen. Ook als ik (nog) geen wateroverlast heb.

Toelichting bij stelling 8:

Ondanks de maatregelen die de overheid gaat treffen, is wateroverlast nooit helemaal te voorkomen. Het is daarom belangrijk dat je zelf ook maatregelen treft om schade door wateroverlast aan je eigen woning of terrein te beperken. Bijvoorbeeld door schotten te plaatsen of kelders tijdig te ontruimen. Of door regenwater af te koppelen van de riolering. Al deze individuele inspanningen kunnen samen een groot verschil maken.

Afbeeldingen

Stemmen

373 totaal
342 eens
31 oneens

Over Met elkaar

Samen met elkaar zetten we ons graag in voor voor veilige dijken, droge voeten, schoon water en voldoende water. Hier lees je over projecten bij jou in de buurt en kun je meewerken aan oplossingen die Limburg waterbestendig maken. Lees meer >

 

 

 

 

Cookie-instellingen